Categorieën: Nieuws

“Kansen op nazomer nemen toe, volgende week tot 25 graden” (update)

De kans is aannemelijk dat we volgende week te maken krijgen met een heuse nazomer waarbij de temperaturen op kunnen lopen naar zo’n 25 graden. Dat is de voorspelling van OOG-weerman Johan Kamphuis.

“Dinsdag is er veel bewolking waarbij er in de ochtend een spatje regen kan vallen”, vertelt Kamphuis. “In de middag blijft het overwegend of helemaal droog waarbij in de late middag de zon zich wellicht nog even laat zien. Bij een zwakke of matige zuidwestenwind, kracht 2 tot 3, wordt het 21 graden. In de nacht naar woensdag neemt de bewolking toe en blijft met het 17 graden erg zacht.”

“Woensdag is er veel bewolking waarbij er in de loop van de dag wat regen kan vallen. Later op de dag volgt een enkele opklaring. Het wordt woensdag 21 graden.”

Maar een nazomer?
“Vanaf zondag neemt de kans op een nazomertje inderdaad toe. Natuurlijk zeg ik dat met een slag om de arm, maar als de voortekenen niet bedriegen dan krijgt de zon volgende week alle ruimte en wordt het een stuk warmer waarbij op maandag en dinsdag temperaturen tot 23 of 25 graden mogelijk zijn.”

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Aardbeving gemeten bij Den Andel

Bij Den Andel heeft zaterdagochtend een aardbeving plaatsgevonden. Het dorp ligt bij een gasveld waar…

9 minuten geleden

Bussen in plaats van treinen door werkzaamheden aan spoor bij Beilen

Treinreizigers tussen Groningen en Zwolle moeten dit weekend rekening houden met een langere reistijd. Door…

38 minuten geleden

Automonteurs en fietsherstellers leggen twee dagen het werk neer: “Men pikt het niet”

Automonteurs, fietsherstellers en autohandelaren in Groningen leggen komende maandag en dinsdag het werk neer. De…

1 uur geleden

Brand op dakterras aan Tuinbouwstraat snel onder controle

Op het dakterras van een woning aan de Tuinbouwstraat heeft zaterdagochtend korte tijd brand gewoed.…

2 uur geleden

“Voetgangerstrap bij fietsbrug De Hoogte is door bewoners niet naar voren gebracht”

Dat er geen voetgangerstrap bij de fietsbrug bij de wijk De Hoogte is gerealiseerd komt…

4 uur geleden

Beijum lijkt weer een grote vrijmarkt te krijgen op Koningsdag

De afgelopen jaren moest Beijum het zonder een grote vrijmarkt stellen op Koningsdag. Dit jaar…

5 uur geleden