Foto: Ecco van Oosterhout
Het vergunningensysteem voor kamerverhuur, wat sinds januari 2019 verplicht is in de gemeente Groningen, heeft inmiddels geleid tot verstrekking van circa 7.300 vergunningen. Volgens minister Kasja Ollongren heeft dit nog niet tot handhavingsactiviteiten of juridische procedures geleid.
De minister beantwoorde dinsdag vragen uit een commissievergadering over de voortgang van het Landelijk Actieplan Studentenhuisvesting.
Met de vergunning kunnen verhuurders en bemiddelaars die wangedrag slecht verhuur- of bemiddelingsgedrag vertonen, worden aangepakt. Wanneer een verhuurder zich aantoonbaar schuldig maakt aan slecht verhuurgedrag dan kan de gemeente vla een dwangsom, bestuursdwang of door intrekking van de vergunning maatregelen nemen.
Volt, GroenLinks en Partij voor de Dieren in de Provinciale Staten willen duidelijkheid rond de…
De afgelopen twee weken is een bijzonder hoog aantal dode ganzen rond het Woldmeer in…
Zaterdagmiddag weer volop live sport bij OOG SPORT. Onder andere twee voetbalwedstrijden, daarvan hier een…
Leerlingen van CBS de Heerdstee kregen vrijdag een verkorte versie van de Matthäus Passion te…
Het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap heeft besloten dat de islamitische basisschool Al Kitaab…
Het winnende bouwwerk uit de halve finale van het televisieprogramma LEGO MASTERS: Out of the…