Foto: Sportphotoagency.com Romano Postema
FC Groningen verhuurt de 18-jarige spits Romano Postema aan eerste divisionist FC Den Bosch. FC Groningen hoopt dat Postema daar de nodige doelpunten gaat maken.
In mei tekende de talentvolle Postema nog voor vier jaar bij FC Groningen. De aanvaller speelde 15 officiële wedstrijden voor FC Groningen, maar scoorde nog niet. Dat moet in de Brabantse hoofdstad gaan veranderen.
“Wij geloven erin dat Romano in de komende jaren de spits van FC Groningen 1 kan worden en deze stap kan daarin heel belangrijk zijn”, aldus technisch directeur Mark-Jan Fledderus over de verhuur aan Den Bosch.
“Romano is één van de toptalenten van FC Groningen”, zegt technisch manager Jan Gösgens van FC Den Bosch op de website van de Brabantse club. “Wij zijn heel blij dat we hem een podium kunnen bieden om zich verder te ontwikkelen. Met zijn snelheid en doelgerichtheid denk ik dat Romano prima bij onze huidige groep past”,
De stoplichten bij de Maagdenbrug verdwijnen definitief. Volgens het gemeentebestuur is de veiligheid verbeterd door…
Jochem Kerssies uit Groningen heeft grootse plannen: op 21 en 22 maart 2025 wil hij…
In juni opent Groningen Seaports, het havenschap achter de havens in Delfzijl en de Eemshaven,…
Het Nederlandse Davis Cupteam speelt op 12 en 13 september tegen Argentinië in Martiniplaza. Dat…
De politie heeft afgelopen woensdag een 41-jarige automobilist uit Groningen langs de weg gezet in…
Wil jij een plastic zak of een aanhanger vol bietenpulp en bietenblaadjes om je tuin…