Categorieën: Nieuws

FC Groningen verhuurt Nicklas Strunck aan Esbjerg fB

Nicklas Strunck Jakobsen speelt de rest van het seizoen op huurbasis bij Esbjerg fB. De Deense club heeft tevens een optie tot koop bedongen bij FC Groningen voor de 21-jarige Deen.

Hoewel de Deen vorig jaar een contract tekende tot medio 2023 bij FC Groningen, speelde hij nog niet één keer in een officiële wedstrijd. Bij de Deense club, die in de eerste divisie speelt, moet Strunck zich verder gaan ontwikkelen.

“Nicklas had bij ons weinig zicht op speelminuten”, vertelt technisch directeur Mark-Jan Fledderus. “Wij denken dat hij nog steeds zijn talent kan inlossen, maar hiervoor is het wel noodzakelijk dat hij speelminuten gaat maken. Esbjerg wil hem die kans geven.”

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Tom Veenstra

Recente berichten

Koploper PKC’83 verspeelt drie punten in derby tegen Velocitas

Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…

43 minuten geleden

Wereldrecord schaatsen verbroken op Kardinge: “Je rug is niet gemaakt om 24 uur krom te staan” (foto’s)

Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…

2 uur geleden

Demonstratie tegen racisme en fascisme trekt vierhonderd mensen: “Nadenken over vervolg” (foto’s)

De protestactie tegen racisme en fascisme die zaterdagmiddag plaatsvond op de Grote Markt krijgt een…

6 uur geleden

Automobilist botst tegen boom bij Harendermolen

Bij een verkeersongeluk zaterdagmiddag op de Rijksstraatweg bij Harendermolen is een automobilist op een boom…

6 uur geleden

Downers en vrienden dansen op Raadhuisplein: “Kunnen deelnemen in de maatschappij is belangrijk”

Een groep mensen met het Downsyndroom hebben vrijdag gedanst op het Raadhuisplein in Haren. De…

7 uur geleden

Groningse mbo-studenten vallen in de prijzen bij Skills The Finals

Verschillende studenten van het Alfa-college, Noorderpoort en ROC Menso Alting zijn vrijdag in de prijzen…

8 uur geleden