Categorieën: Nieuws

Forse schade bij verkeersongeluk op Trompsingel

Bij een verkeersongeluk zaterdagmiddag op de Trompsingel zijn twee auto’s op elkaar gebotst. Dat meldt Patrick Wind van de incidentenwebsite 112groningen.nl.

Het ongeluk gebeurde rond 16.30 uur ter hoogte van muziekcentrum De Oosterpoort. “Het gaat om een kop-staartbotsing”, vertelt Wind. “Daarbij ontstond flink wat blikschade. Voor zover bekend raakte er niemand gewond.”

Eén van de weghelften werd door de politie afgezet. Eén van de betrokken voertuigen moest door een bergingsbedrijf weggesleept worden. De politie doet onderzoek naar de toedracht.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Vrijdag en weekend zonovergoten

Er staat een lenteweekend voor de deur. Volgens weerman Johan Kamphuis is alleen zondag kans…

37 minuten geleden

Inzet bussen vanaf komend weekend tussen Groningen en Bad Nieuweschans

Er rijden geen rechtstreekse treinen vanaf komende zaterdag tot en met zondag 16 maart tussen…

1 uur geleden

Hekken geplaatst rondom C&A voor verbouwing

De werkzaamheden van de C&A aan de Herestraat zijn begonnen. Deze week zijn er hekken…

3 uur geleden

Fietser gewond bij aanrijding Oosterhoogebrug

Een fietser is donderdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding op de kruising van de Rijksweg…

4 uur geleden

Voorwaardelijke schorsing FC Groningen doelman Etienne Vaessen

Doelman Etienne Vaessen van FC Groningen heeft een voorwaardelijke schorsing gekregen van één wedstrijd. Dat…

4 uur geleden

Politie neemt luchtbuksen van schietende mannen in beslag

Twee mannen deden donderdagmiddag schietoefeningen met een luchtbuks bij de brug over het Van Starkenborghkanaal…

5 uur geleden