Het begrip Stad als synoniem voor de gemeente Groningen is bij de herindeling ‘uitgefaseerd’, vanwege de dorpen en het buitengebied die er deel van uit gingen maken.
Ook de Stadjerspas overwoog in 2018 een nieuwe naam. Een Harenaar, Ten Boerster of Garmerwolmer zou zichzelf immers niet gauw Stadjer noemen.
Martiniplaza organiseerde een wedstrijd voor een nieuwe naam voor Stadjer, waarbij Stadlander won en waar daarna weinig meer van werd vernomen.
Uiteindelijk bleef de Stadjerspas dezelfde naam houden. En mogelijk is ook het begrip Stad terug. In elk geval deze vrijdag in een oproep van Veiligheidsregio, GGD en gemeente Groningen.
Er staat een lenteweekend voor de deur. Volgens weerman Johan Kamphuis is alleen zondag kans…
Er rijden geen rechtstreekse treinen vanaf komende zaterdag tot en met zondag 16 maart tussen…
De werkzaamheden van de C&A aan de Herestraat zijn begonnen. Deze week zijn er hekken…
Een fietser is donderdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding op de kruising van de Rijksweg…
Doelman Etienne Vaessen van FC Groningen heeft een voorwaardelijke schorsing gekregen van één wedstrijd. Dat…
Twee mannen deden donderdagmiddag schietoefeningen met een luchtbuks bij de brug over het Van Starkenborghkanaal…