Foto: Robin Feunekes - 112groningen.nl
De vlaggen op alle politiebureaus in het land hangen zondag halfstok na een noodlottig ongeval zaterdagavond bij het Brabantse Nuenen waar een 28-jarige politieman om het leven kwam.
Het ongeluk gebeurde rond 23.00 uur op de A270. De 28-jarige agent en een collega werden aangereden door een automobilist. Op het moment van het ongeluk bevonden de agenten zich buiten hun dienstvoertuig. Beide agenten raakten zwaargewond en werden overgebracht naar het ziekenhuis. De 28-jarige agent overleed in de nacht van zaterdag op zondag aan de verwondingen die hij had opgelopen. Zijn collega ligt nog in het ziekenhuis maar is buiten levensgevaar. Ook de automobilist raakte gewond.
De politie is direct een onderzoek gestart naar de toedracht. Uit de eerste resultaten zou blijken dat het om een noodlottig ongeval gaat en dat er geen opzet in het spel is geweest. Minister Ferd Grapperhaus (CDA) van Justitie laat weten geschokt te zijn: “Groot verdriet: bij Nuenen in Oost-Brabant is gisteravond bij een ernstige aanrijding een politieagent overleden, en is een collega zwaargewond geraakt. Mijn gedachten zijn bij hen en bij hun naasten. Ik denk ook aan hun collega’s voor wie dit zo dichtbij in leven en werk is.”
Woensdagavond heeft een aanrijding plaatsgevonden op de Bieskemaar in Groningen. Een automobilist en een fatbiker…
De afgelopen twee weken is een bijzonder hoog aantal dode ganzen rond het Woldmeer in…
Winschoterdiep-oostzijde, de weg aan de oostzijde van het kanaal in de richting van het Europapark,…
Verkeer op de A28 in de richting van Groningen moet voorlopig omreizen vanwege een ongeluk…
Op sportpark Esserberg was woensdagochtend en middag een groot schoolvoetbaltoernooi. Het toernooi wordt eens per…
Een kleine vrachtwagen is woensdagmiddag vast komen te zitten onder de loopbrug over de wielerbaan…