Foto: google maps
Vanwege werkzaamheden is het fietspad langs de Eikenlaan vanaf komende maandag vijf dagen afgesloten. Dat laat Groningen Bereikbaar donderdagavond weten.
Het fietspad is vanaf maandagochtend 07.00 uur tot vrijdag 20 november 17.00 uur dicht. Het gaat om het meest noordelijke fietspad dat gebruikt wordt door fietsers vanaf zwembad De Parrel richting winkelcentrum Paddepoel. Fietsers worden door middel van omleidingsborden omgeleid via de Elzenlaan en De Larix.
De afsluiting van het fietspad heeft te maken met de aanleg van Warmtenet in de wijk Selwerd. Het fietspad aan de andere kant van de weg, voor fietsers in tegenovergestelde richting, blijft wel open.
Er staat een lenteweekend voor de deur. Volgens weerman Johan Kamphuis is alleen zondag kans…
Er rijden geen rechtstreekse treinen vanaf komende zaterdag tot en met zondag 16 maart tussen…
De werkzaamheden van de C&A aan de Herestraat zijn begonnen. Deze week zijn er hekken…
Een fietser is donderdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding op de kruising van de Rijksweg…
Doelman Etienne Vaessen van FC Groningen heeft een voorwaardelijke schorsing gekregen van één wedstrijd. Dat…
Twee mannen deden donderdagmiddag schietoefeningen met een luchtbuks bij de brug over het Van Starkenborghkanaal…