Foto: Radio 538
De titel ‘Faamnaam 2020′ is dit jaar gewonnen door de Groningse kunstenares Mette Bus (65). De zoektocht van 538-dj’s Coen en Sander naar de grappigste, bijzonderste en opvallendste naam van Nederland werd donderdag in De Coen en Sander show afgesloten met de uitreiking van de titel.
Mette Bus kreeg de prijs digitaal uitgereikt en was blij met haar verkiezing: “Hartstikke bijzonder. Als mensen mijn naam horen en het grapje ervan inzien, vergeten ze me nooit meer.” Naast de eretitel wint ze ook het Faamnaam-straatnaambord. “Die sturen we naar haar op, want met de bus van Groningen naar Hilversum”, aldus DJ Coen Swijnenberg.
Naast haar op het erepodium staan Bennie Weijs en Lieve Lingen op de tweede en derde plek. Met haar overwinning voegt Mette Bus zich bij het rijtje van voorgaande titelhouders: Mat Ras (2019), Jack Pot (2018), Chris Mus (2017), Kenny Boeijen (2016) en Ferry Kuhlman (2015).
In 2010 had OOG een interview met de kunstenares. Dit interview is hier terug te vinden.
Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…
In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…
Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…
Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…
Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…