Categorieën: Nieuws

Volg nu live de straafzaak over Jaagpadmoord

Aanstaande maandag en dinsdag is de strafzaak tegen Milton T., de man die ervan wordt verdacht dat hij op 14 mei 2019 aan het Jaagpad in Groningen een hardloper om het leven heeft gebracht, live te zien. Het proces tegen T. begint om 10.00 uur.

De Rechtbank Noord-Nederland besloot het proces live uit te zenden, omdat er beperkt plaats in de zittingszaal van de rechtbank. Voor het bijwonen van deze zaak is veel publieke belangstelling.

Tijdens het proces komen gedragsdeskundigen van het Pieter Baan Centrum aan het woord, evenals nabestaanden. Alleen professionele procespartijen, zoals de rechters, de officier van justitie en advocaten, komen in beeld. De verdachte komt niet in beeld en zijn stem zal worden vervormd. Ook worden namen gedempt tijdens de zitting.

De strafzaak is hieronder live te volgen vanaf maandag 3 november 10.00 uur:

Tom Veenstra

Recente berichten

‘Zondag kans op een bui, komende dagen wisselend bewolkt’

Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…

5 uur geleden

Gorecht en TKB sluiten aan; Helpman pakt dure punten; VVG grote verliezer in 3R;

In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…

5 uur geleden

Lycurgus wint ook uitwedstrijd tegen Tectum Achel

Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…

5 uur geleden

1H: Ruime zege Be Quick 1887, nederlaag Oranje Nassau

Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…

6 uur geleden

Koploper PKC’83 verspeelt drie punten in derby tegen Velocitas

Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…

7 uur geleden

Wereldrecord schaatsen verbroken op Kardinge: “Je rug is niet gemaakt om 24 uur krom te staan” (foto’s)

Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…

8 uur geleden