Categorieën: Nieuws

WK Snertkoken 2021 afgelast

In 2021 wordt er geen WK Snertkoken gehouden bij het Alfa College in Groningen. Dat maakte de organisatie van het evenement bekend in haar nieuwsbrief van november.

“We hebben overleg gehad met het Alfa College en met de juryleden”, zo schrijft de organisatie. “Het Alfa College heeft momenteel ook vele beperkingen. (..) Hoe zeer het ons ook spijt, we kunnen helaas het komende evenement op vrijdag 19 februari 2021 niet door laten gaan.”

Het WK zou op vrijdag 19 februari 2021 gehouden worden, maar wordt verplaatst naar vrijdag 18 februari 2022. Inschrijven voor het WK kan nu al, via deze link.

 

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Tom Veenstra

Recente berichten

Protest op Grote Markt tegen arrestatie burgemeester Istanbul (foto’s)

Enkele tientallen mensen hebben zaterdag op de Grote Markt geprotesteerd tegen de arrestatie van de…

2 uur geleden

Veel belangstelling voor zonsverduistering: “Schoonheid van de natuur brengt mensen samen” (foto’s)

De gedeeltelijke zonsverduistering die zaterdag te zien was in Groningen heeft veel belangstelling getrokken. Op…

2 uur geleden

Zomertijd is kriem voor zorginstellingen: “Mensen met autisme hebben veel structuur nodig”

In de nacht van zaterdag op zondag wordt de zomertijd ingevoerd. Waar de zomertijd voor…

4 uur geleden

Aardbeving gemeten bij Den Andel

Bij Den Andel heeft zaterdagochtend een aardbeving plaatsgevonden. Het dorp ligt bij een gasveld waar…

4 uur geleden

Bussen in plaats van treinen door werkzaamheden aan spoor bij Beilen

Treinreizigers tussen Groningen en Zwolle moeten dit weekend rekening houden met een langere reistijd. Door…

5 uur geleden

Automonteurs en fietsherstellers leggen twee dagen het werk neer: “Men pikt het niet”

Automonteurs, fietsherstellers en autohandelaren in Groningen leggen komende maandag en dinsdag het werk neer. De…

5 uur geleden