Categorieën: Nieuws

35 organisaties ondertekenen Beweegakkoord

Gedeputeerde Fleur Gräper-van Koolwijk heeft donderdag 10 december namens de provincie Groningen haar handtekening gezet onder het Beweegakkoord. Dat was eerder al ondertekend door 34 organisaties uit de provincie.

Het Beweegakkoord moet ervoor zorgen de overheden, zorg, sport en onderwijs samenwerken aan een vitale provincie, waar alle inwoners in een veilige omgeving kunnen sporten en bewegen. Het doel is een sportklimaat waarin talent zich maximaal kan ontwikkelen, maar waar ook ruimte is voor ouderen en kinderen om te kunnen sporten en bewegen.

Het akkoord is opgesteld door alle Groninger gemeenten, de provincie, onderwijsinstellingen en organisaties uit de sport, zorg en welzijn en het bedrijfsleven. Alle 35 partijen hebben zich verbonden aan de doelstellingen en ambities uit het akkoord. Het gaat onder meer om de aanleg van meer en uitdagende speelplekken voor de jeugd en om voldoende aanbod, dat aansluit bij de verschillende doelgroepen.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Gert van Akkeren

Recente berichten

“Maandag zonnige perioden, woensdag mogelijk 22 graden”

De zon laat zich de komende dagen vaak zien. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis zit de…

26 minuten geleden

Esperantotunnel voorzien van asfalt

De Esperantotunnel is de afgelopen dagen voorzien van asfalt. De bedoeling is dat de nieuwe…

39 minuten geleden

Oekraïners zoeken verbinding op vrijmarkt op Koningsdag: “Boodschap van hoop opschrijven”

Een groep Oekraïners uit Haren, Groningen en verschillende andere locaties in de provincie heeft zaterdag…

2 uur geleden

Vindicat week lang in actie voor ouderen, kinderen en vluchtelingen: “Betrokkenheid versterken”

Studentenvereniging Vindicat zet zich vanaf maandag samen met diverse Groningse organisaties een week lang in…

2 uur geleden

Internationale deelnemers aan Voetbalkamp: “Zorgelijk dat op straat minder gevoetbald wordt”

Voor het vijfde jaar op rij wordt er in de meivakantie een Voetbalkamp gehouden op…

3 uur geleden

Stolpersteine gelegd voor familie Wolf in aanwezigheid van nabestaande

Op de Peizerweg zijn zondagmiddag Stolpersteine gelegd voor Maarten Wolf, zijn vrouw Regina Wolf-Kropveld en…

6 uur geleden