Foto: Martin Nuver - 112groningen.nl
De politie is nog steeds op zoek naar getuigen van de inbraak die afgelopen maandag plaatsvond in een woning aan de Oude Borg in Haren. De inbreker vluchtte nadat hij betrapt werd door een 88-jarige bewoner.
De 88-jarige bewoner raakte gewond bij een worsteling met de dader. Hij werd ter controle vervoerd naar een ziekenhuis. De dader is nog steeds voortvluchtig.
Mensen met die iets gezien of in het bezit zijn van camerabeelden die van belang kunnen zijn bij het onderzoek, worden door de politie gevraagd contact op te nemen. Ook andere mensen met meer informatie over de inbraak of de dader(s) kunnen contact opnemen met de politie via 0800-8844 of anoniem via 0900-7000. Houdt daarbij zaaknummer 2020338243 bij de hand.
Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…
In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…
Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…
Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…
Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…