Categorieën: Nieuws

Oefenauto van revalidatiecentrum Beatrixoord door vandalen vernield

De oefenauto die door revalidatiecentrum Beatrixoord gebruikt wordt is dit weekend door vandalen vernield. Dat meldt de incidentenwebsite 112groningen.nl.

Het vandalisme kwam zondagochtend aan het licht. Van de auto is de voorruit ingeslagen en ook zijn de ruitenwissers kapot gemaakt. Het voertuig wordt door het revalidatiecentrum gebruikt als oefenobject. Ergotherapeuten laten hun patiënten in de auto oefenen hoe ze dagelijkse handelingen uit kunnen voeren. Daarbij gaat het bijvoorbeeld om het in- en uitstappen. Patiënten die door ergotherapeuten behandeld worden zijn mensen die door hersenletsel of verlamming in een rolstoel terecht zijn gekomen.

De auto had een vaste plek bij het revalidatiecentrum. Het vehikel werd niet meer gebruikt voor ritjes. Of er aangifte gedaan gaat worden van de vernieling is nog onbekend.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Band oppompen of zadel aandraaien? Servicezuil voor fietsen op Station-Noord en in Ten Boer

Op Station Groningen Noord en in het centrum van Ten Boer zijn servicezuilen voor fietsen…

55 minuten geleden

Herdenking 80 jaar bevrijding bij Oostersluis

Tachtig jaar geleden werd Groningen door de Canadezen bevrijd van nazi-Duitsland. Dit werd op verschillende…

1 uur geleden

Fatbiker gewond bij botsing op Hoendiep

Op het Hoendiep is woensdagmiddag een fatbiker gewond geraakt door een aanrijding. (meer…)

1 uur geleden

Nieuwe Campus Esserberg biedt ruimte aan 2100 leerlingen

De bouw van de Campus Esserberg kan begin 2027 beginnen. Dat heeft de gemeente woensdag…

2 uur geleden

Voorjaarsnota regering: Nedersaksenlijn komt er (update)

Het rijk trekt een kleine 2 miljard euro uit voor de Nedersaksenlijn. Dat meldt de…

3 uur geleden

Nieuw-Indische buurt gaat flink op de schop

De gemeente en de woningcorporaties Lefier, De Huísmeesters en Patrimonium gaan aan de slag met…

4 uur geleden