Foto via Stukafest
Op vrijdag twaalf februari wordt STUKA TV gestreamd naar de woonkamers van deelnemende studenten. De stream wordt het coronaproof-alternatief voor de 15de editie van het studentenkamerfestival.
Groningen heeft, samen met andere Stukafeststeden, Leiden en Zwolle, een avondvullend programma. In elke stad treden drie opkomende artiesten op uit verschillende cultuurdisciplines. De kijkers kunnen tussen de streams van de drie genoemde steden ‘zappen’. Tussen de optredens door fietsen deelnemers digitaal door de steden en maken ze kennis met studentenhuizen.
In Groningen zullen Xina Mercken, alias Storytrooper, one-woman-band Kayleigh Beard en audiovisueel choreochraaf Ilja Geelen acte de présence geven.
Tickets worden verkocht via Ik ben Aanwezig voor 2,70 euro.
Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…
In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…
Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…
Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…
Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…