Categorieën: Nieuws

D66 verzamelt corona-verhalen van studenten in Stad

De afdeling van D66 in Groningen wil graag van studenten in de stad weten hoe zij de coronatijd hebben beleefd. De studenten met de leukste, meest interessante en originele reacties mogen deze op 24 februari bespreken met Tweede Kamerlid Paul van Meenen, senator en oud-bestuursvoorzitter van de Hanzehogeschool Henk Pijlman, gemeenteraadslid Jim Lo-A-Njoe, en kandidaat-Kamerlid Wieke Paulusma.

”Als ervaringsdeskundige weet de student het best wat er op dit moment nodig is om ons onderwijssysteem te verbeteren”, aldus Max van der Meer, campagnecoördinator D66 Groningen “Daarnaast vinden wij het ook belangrijk om te horen op welke manier de coronacrisis effect heeft op studenten, en hoe wij om kunnen gaan met problemen als eenzaamheid en studievertraging.”

De oproep aan studenten is om hun vragen en ervaringen in te zenden. De vorm hiervan staat de inzender vrij: een quote, een vraag, een meme, een filmpje etc. De deadline hiervoor is woensdag 17 februari en kan via dit formulier. Deze link kunnen geïnteresseerden ook gebruiken om zich voor de avond zelf in te schrijven.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Tom Veenstra

Recente berichten

“Maandag wisselend bewolkt, komende dagen veel zon”

De zon krijgt de komende dagen veel ruimte. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis kan het op…

5 uur geleden

Joël Stoppels weet uniek schildje van Haren te bemachtigen: “Vertelt bijzondere oorlogsgeschiedenis”

Joël Stoppels van Battlefield Tours heeft bijzondere museumobjecten aan zijn collectie weten toe te voegen.…

6 uur geleden

Burgemeester oneens met uitspraken minister Faber en gaat viraal: “Vrijwilligers zijn het goud”

Burgemeester Mirjam van 't Veld (CDA) is het niet eens met de uitspraken die minister…

7 uur geleden

TAMAR maakt liedje over gloednieuw Dudok: “Als iets mij raakt, dan maak ik een liedje”

De officiële opening moet nog plaatsvinden maar Dudok aan het Diep is nu al bezongen…

7 uur geleden

Kinder-Matthäus-Passion smaakt naar meer: “Zorgelijk dat er steeds minder muziek is in de klas”

In Loppersum en in de Akerk werd afgelopen week de kinder-Matthäus-Passion opgevoerd. Het ging om…

9 uur geleden

GRC Groningen stap dichterbij kampioenschap, winst GVAV

Het kampioenschap in de tweede klasse H zondag is voor GRC Groningen weer een stap…

11 uur geleden