Categorieën: Nieuws

Geen treinen richting Roodeschool door storing

Treinreizigers tussen Groningen en de Eemshaven moeten zaterdagochtend en in het begin van de middag rekening houden met vertraging. Door een storing is er geen treinverkeer mogelijk.

De problemen begonnen rond 11.20 uur. Op het baanvak tussen Groningen en Warffum is sprake van een zogeheten wisselstoring. Omdat de wissels niet goed bediend kunnen worden heeft spoorbeheerder ProRail besloten om het treinverkeer stil te leggen. Vervoersbedrijf Arriva heeft bussen ingezet.

Een storingsteam is ter plaatse gestuurd. Zij verwachten dat de problemen rond 12.45 uur opgelost zullen zijn. Eerder in de ochtend waren er ook al storingen op het traject.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Islamitische basisschool Al Kitaab krijgt toestemming om volgend jaar te openen in Stad

Het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap heeft besloten dat de islamitische basisschool Al Kitaab…

23 minuten geleden

Winnend LEGO Masters-bouwwerk te zien in het Groninger Museum

Het winnende bouwwerk uit de halve finale van het televisieprogramma LEGO MASTERS: Out of the…

46 minuten geleden

Hanze-studenten willen tram naar Zernike liever vandaag dan morgen: ‘Bus zit aan limiet, tijd voor structurele oplossing’

Het openbaar vervoer in de gemeente Groningen moet de komende jaren flink worden uitgebreid. Daarmee…

1 uur geleden

FC Groningen waarschijnlijk zonder Bacuna tegen NAC

FC Groningen kan zaterdag in Breda tegen NAC waarschijnlijk niet beschikken over Leandro Bacuna. Bacuna…

2 uur geleden

Waterschap Hunze en Aa’s verhogen winterpeilen vroeger dan normaal.

De geringe regenval in de afgelopen weken laat de winterpeilen eerder verhogen dan normaal, dat…

2 uur geleden

Burgemeester feliciteert mevrouw Vos uit Stad met honderdste verjaardag

Mevrouw Vos uit Groningen vierde donderdag haar 100e verjaardag. Zoals gebruikelijk kreeg de kersverse eeuweling…

2 uur geleden