Artisjokken - Foto: Menno van Duinen
Herenboeren Groningen is een initiatief dat van start kan gaan als 150 huishoudens meedoen. Er hebben zich al 90 aangemeld.
Karlien Meijer, één van de initiatiefnemers zegt: ‘Ik ben een stadjer, boerendochter en moeder van een peuter en een baby, aan wie ik graag laat zien hoe een spruitje groeit’.
De Herenboerderij wordt een kleinschalig boerenbedrijf dat een plek gaat krijgen nabij de stad Groningen. Er zal ‘onafhankelijk van de markt in harmonie met de natuur en zonder winstoogmerk’ voedsel worden verbouwd.
Meer info is te vinden op de Facebookpagina van Herenboeren Groningen.
Treinreizigers tussen Groningen en Assen hebben zondagavond te maken gehad met vertraging. Door een gestrande…
Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…
Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…
In Groningen is komend weekend een gedeeltelijke zonsverduistering te zien. Sterrenkundige Jeffrey Bout vertelt dat…
Het is Donar niet gelukt om voor de achtste keer de nationale basketbalbeker te winnen.…
Op het Hoornsemeer vindt dit weekend de Emotion Events Aegir Lentesprint plaats. Zo'n 1.700 roeiers…