foto: Andries Oord
De politie in Assen heeft donderdagavond een 35-jarige man uit Groningen aangehouden in Assen, omdat hij na de avondklok rondreed op een gestolen scooter.
Volgens de politie wilden de agenten de man staande houden, omdat hij na de avondkloktijd van 21.00 uur rondreed door de Drentse hoofdstad. Een scan van zijn kenteken wees uit dat de scooter gestolen was.
De man weigerde echter het stopteken van de politie op te volgen, stapte van de snorfiets en vluchtte te voet voor de politie. Na een korte achtervolging en het gebruik van pepperspray gaf de man zijn vlucht op en kon hij worden ingerekend.
De zon krijgt de komende dagen veel ruimte. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis kan het op…
Joël Stoppels van Battlefield Tours heeft bijzondere museumobjecten aan zijn collectie weten toe te voegen.…
Burgemeester Mirjam van 't Veld (CDA) is het niet eens met de uitspraken die minister…
De officiële opening moet nog plaatsvinden maar Dudok aan het Diep is nu al bezongen…
In Loppersum en in de Akerk werd afgelopen week de kinder-Matthäus-Passion opgevoerd. Het ging om…
Het kampioenschap in de tweede klasse H zondag is voor GRC Groningen weer een stap…