Foto: Alex Waltner via Wikimedia Commons (CC 4.0 SA) - Illustratie: Sketchepedia
In de gemeente Groningen zijn sinds vrijdag 119 personen positief getest op het coronavirus. Dit blijkt uit openbare data van het RIVM.
Sinds de uitbraak van het coronavirus in Nederland zijn er in de gemeente Groningen nu 8.865 personen positief getest op het coronavirus. Vrijdag lag dit aantal op 8.746. Dit betekent een stijging van 1,34 procent. Het aantal van 119 nieuwe besmettingen is het hoogste aantal sinds 16 december toen er in één etmaal 121 personen positief getest werden. In de provincie Groningen gaat het om 300 nieuwe besmettingen. In de gemeente Groningen werden de meeste positieve testen afgenomen, in de gemeente Midden-Groningen en Oldambt gaat het om 39 nieuwe gevallen, Eemsdelta 27, Veendam 17, Stadskanaal 16, Westerkwartier 15, Het Hogeland 13, Westerwolde 10 en Pekela 5.
Landelijk werden er het afgelopen etmaal 4.937 personen positief getest. In de ziekenhuizen werden 185 patiënten opgenomen op de reguliere afdelingen, 22 kwamen terecht op de Intensive Care. In totaal liggen er nu 1.809 personen in het ziekenhuis, dit zijn er 55 minder in vergelijking met vrijdag, waarvan 518 op de IC. Voorts werden er bij het RIVM 40 nieuwe sterfgevallen gemeld.
In Loppersum en in de Akerk werd afgelopen week de kinder-Matthäus-Passion opgevoerd. Het ging om…
Het kampioenschap in de tweede klasse H zondag is voor GRC Groningen weer een stap…
In de Lodewijkstraat zijn in de nacht van zaterdag op zondag vernielingen aangericht aan meerdere…
Nova Tech Lycurgus heeft zondagmiddag in eigen huis niet kunnen winnen van koploper Knack Roeselare.…
Het is roeivereniging Gyas gelukt om met een crowdfundingsactie anderhalf miljoen euro op te halen…
In het Academiegebouw zijn vanaf nu twee ruimtevaantjes te bewonderen die Wubbo Ockels in de…