Categorieën: Nieuws

”Het jaar is zo ontzettend snel gegaan”

Op 15 maart 2020, exact een jaar geleden, krijgt Nederland te maken met de eerste grote maatregelen tegen het coronavirus.

Precies een jaar geleden kreeg Nederland te horen dat de scholen en alle eet- en drinkgelegenheden dicht moesten. Nachtburgemeester Merlijn Poolman blikt terug op hoe het afgelopen jaar voor het nachtleven is geweest.

”Vanaf maart was het voor het nachtleven gelijk klaar. Uiteindelijk mochten hier en daar was terrasjes open maar uiteindelijk was het voor veel horecaondernemers een jaar waarbij ze hebben gefocust op een uitzicht wat uiteindelijk niet kwam” vertelt Poolman.  Hij wil dan ook dat het nachtleven toekomstperspectief wordt geboden.

Ook op straat wordt er terug geblikt op het afgelopen jaar. ”Ik voelde me soms wel echt een beetje eenzaam” vertelt een voorbijganger. Ook vertelt een vrouw dat zij tijdens de coronacrisis een nieuwe baan kreeg: ”Het was ingewikkeld om collega’s te leren kennen maar samen worden we daar nu wel echt creatief in”.

Wel is iedereen het over eens dat het afgelopen jaar als een speer voorbij is gegaan: ”Voor mij persoonlijk was het een prima jaar, het ging echt super snel”.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Mirre van de Klok

Recente berichten

“Voetgangerstrap bij fietsbrug De Hoogte is door bewoners niet naar voren gebracht”

Dat er geen voetgangerstrap bij de fietsbrug bij de wijk De Hoogte is gerealiseerd komt…

2 uur geleden

Beijum lijkt weer een grote vrijmarkt te krijgen op Koningsdag

De afgelopen jaren moest Beijum het zonder een grote vrijmarkt stellen op Koningsdag. Dit jaar…

2 uur geleden

Zomertijd gaat dit weekend in: klok gaat een uur vooruit

Dit weekend nemen we afscheid van de wintertijd. Dit betekent dat het in de avond…

3 uur geleden

Auto ramt lantaarnpaal en belandt midden op rotonde aan Bornholmstraat door aanrijding

Op de Bornholmstraat heeft vrijdagavond laat een aanrijding plaatsgevonden. Daardoor is één van de betrokken…

11 uur geleden

PKC’83/Team Amoeri blijft in de zorgen na remise tegen Fermonia Boys

PKC'83/Team Amoeri blijft in de degradatiezorgen na het 2-2 gelijke spel vrijdagavond thuis tegen Fermonia…

12 uur geleden

Opklaringen, wolkenvelden en een paar buien tijdens fris weekend, daarna oplopende temperatuur

Het weekend wordt één van de frissere in de afgelopen periode. Zaterdag kent nog opklaringen,…

12 uur geleden