Foto: Mike Weening - Weening Fotografie
Het mooie voorjaarsweer van de afgelopen dagen gaat verdwijnen. De komende dagen wordt het flink wat kouder waarbij er op Paasmaandag winterse buien mogelijk zijn. Dat is de voorspelling van OOG-weerman Johan Kamphuis.
“Op Witte Donderdag is het met 10 graden heel wat koeler”, vertelt Kamphuis. “Wel is er flink wat zon met later in de middag vanuit het noorden een paar wolken. Er waait een matige noordenwind, windkracht 3 tot 4. In de nacht naar vrijdag is het wisselend bewolkt en komt de minimumtemperatuur op 3 graden te liggen.”
“Op Goede Vrijdag is het kil voorjaarsweer met een maximumtemperatuur die rond de 8 graden komt te liggen. Er waait een matige tot vrij krachtige wind uit het noorden tot noordwesten, windkracht 4 tot 5, en er is veel bewolking. Later op de dag laat de zon zich even zien. Op Stille Zaterdag en Paaszondag is er zo nu en dan zon en wordt het iets milder met 10 tot 12 graden. In de nachten is er kans op een graad vorst. Op Paasmaandag is het guur met winterse buien, veel wind en slechts 5 graden.”
Het Groninger Museum heeft deze dinsdag de 50.000ste bezoeker van de tentoonstelling Hoe Van Gogh…
Racende scooters, donkere ruiten en weinig aantrekkelijke winkels. Dat is het beeld dat je ziet…
De Stadspartij 100% voor Groningen heeft vanaf komende woensdag geen vier, maar drie zetels in…
Als het aan de Partij voor het Noorden ligt, worden alsnog trappen voor voetgangers aangelegd…
De bestralingsmaskers voor kinderen in het UMCG Protonencentrum worden opgefleurd om angst en spanning te…
Fatbikers en fietsers rijden, ondanks de verkeersmaatregelen die nu bijna twee maanden gelden op de…