Foto: Rick ten Cate - tencatefotografie.nl
De brandweer van Haren moest zaterdagavond in actie komen voor een schoorsteenbrand aan de Emmalaan in het Groningse dorp. Bij de brand raakte niemand gewond.
De melding van de brand kwam even na 20.00 uur binnen bij de hulpdiensten waarop een tankautospuit en een hoogwerker ter plaatse werden gestuurd. “Het betrof een brand in de schoorsteen”, vertelt brandweerwoordvoerder Johan Bosklopper. “Toen we ter plaatse kwamen hebben we een controle uitgevoerd. Daaruit bleek dat er geen rook in de woning stond, ook was er geen schade. We hebben de kachel en de schoorsteenkap verwijderd zodat we het schoorsteenkanaal konden vegen. Hier hebben we een ramoneur voor gebruikt.”
Na ongeveer een uur kon de brandweer terugkeren naar de kazerne. De Emmalaan was gedurende de inzet van de hulpdiensten afgesloten voor het verkeer.
Op het Hoornsemeer vindt dit weekend de Emotion Events Aegir Lentesprint plaats. Zo'n 1.700 roeiers…
De voltallige oppositie in de gemeenteraad spreekt zijn zorgen uit over een incident met een…
Het rijbewijs van een beginnend automobilist is in de nacht van zaterdag op zondag ingenomen…
Bij een verkeersongeluk zondagochtend op de verbindingsweg tussen de N7 en de N370 is een…
Wall House #2 aan het Hoornsemeer staat aan de vooravond van een nieuw seizoen. Het…
Bij een conflict op de Vismarkt is in de nacht van zaterdag op zondag een…