Categorieën: Nieuws

Eerste zwemmers bij de Papiermolen

De eerste zwemmers van het jaar hebben vanochtend om 8:00 een duik genomen in de Papiermolen. Het was nog erg koud buiten maar veel enthousiastelingen stonden al in de rij om als eerste te water te gaan.

Het openluchtbad  is vanwege Corona een maand eerder open dan normaal. ‘Veel mensen hebben in het najaar al gemaild met de vraag of de Papiermolen niet eerder of zelfs toen al open kon’ zegt Inge Jongman, wethouder Sport. ‘De vraag naar corona-proof badwater was enorm’ zegt Harry Huiminga, de bedrijfsleider van de Papiermolen. ‘Het bad is ook helemaal vol’ aldus Harry.

Vanwege de coronamaatregelen kunnen zwemmers hun favoriete sport al maanden niet uitoefenen. ‘Mijn conditie is helemaal weg. Ik heb in december of november voor het laatst gezwommen’ zegt een van hen. Veel van de zwemmers vinden het water niet koud. ‘Het wordt straks wel een sprintje naar de kleedkamer want buiten het water is het wel ontzettend koud’ zegt hij.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Anneloes Struik

Recente berichten

Kwakkelweer houdt aan tot en met Paaszondag

Een terugkeer naar stralende, bijna zomerse weersomstandigheden met Pasen ligt niet in het verschiet. De…

2 uur geleden

Verdiepte ring west blijft ‘wensdroom’ van raad: “Kunnen we niet op zoek naar 200 miljoen euro?”

De gemeenteraad vindt in meerderheid dat er een goed plan ligt voor het bereikbaar houden…

2 uur geleden

Holt raad voorbij aan bezwaren omwonenden Hoefijzerfabriek? “Participatie is niet hetzelfde als gelijk krijgen”

Het participatietraject rond het ontwikkelen van het terrein van de voormalige Hoefijzerfabriek tot een nieuwe…

4 uur geleden

Parkweg flink op de schop: deels eenrichtingsverkeer, ruim baan voor fiets en voetganger

Als het aan het gemeentebestuur ligt, krijgt de Parkweg over drie jaar een behoorlijk andere…

4 uur geleden

Rondje vliegen over bijna voltooid Zuiderplantsoen vanuit de lucht (foto’s)

Het nieuwe Zuiderplantsoen in Groningen is bijna af. Rijkswaterstaat vloog een week geleden weer eens…

6 uur geleden

Raad van State tikt gemeenteraad op de vingers rond bebouwing binnenterrein Zuiderpark

De Raad van State heeft de gemeenteraad van Groningen opgedragen om binnen zestien weken opnieuw…

6 uur geleden