Categorieën: Nieuws

Market Hotel op Grote Markt gaat op 1 mei open

The Market Hotel aan de oostwand van de Grote Markt opent op 1 mei de deuren. The Market Hotel is de vijftiende loot aan de stam van WestCord Hotels in ons land.

Het hotel, met 123 kamers verdeeld over zes verdiepingen, is ontworpen door de Berlijnse architect Thomas Müller, en ontwikkeld door VolkerWessels Vastgoed. De opening moest ruim een half jaar worden uitgesteld vanwege een constructiefout in de gevelelementen.

The Market Hotel heeft op de begane grond een groot restaurant met twee terrassen, aan de Grote Markt en de Nieuwe Markt. Verder heeft het hotel een eigen bakkerij, met een aparte ingang aan de Grote Markt. Ook zijn er wellness-faciliteiten en enkele vergaderruimten. Op het dak komt een terras met bar. Bezoekers hebben een panoramisch uitzicht over Groningen.

De ingang van het hotel is bewust gepositioneerd in de Naberstraat. De entree aan de Grote Markt én de Nieuwe Markt worden als ingang van het restaurant gebruikt, om het laagdrempelige karakter te benadrukken.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Gert van Akkeren

Recente berichten

Zaterdag in OOG SPORT volop voetbal

Zaterdag in OOG SPORT volop voetbal. Live flitsen van vier duels, PKC'83-Velocitas 1897 uit 1H,…

57 minuten geleden

Gemeente wil herziening luchthavenbesluit Eelde vanwege extra geluidsoverlast

De gemeente Groningen vraagt om herziening van het ontwerp luchthavenbesluit Eelde. Het springt daarmee op…

1 uur geleden

In Stad en Haren ontwikkelde kindvriendelijke knoopcelbatterij stap dichterbij

De nieuwe, kindvriendelijke knoopcelbatterij, bedacht en mede ontwikkeld door twee voormalige artsen uit het UMCG,…

2 uur geleden

Kans op flinke geluidsoverlast rond Europaweg en noordkant Julianaplein

Komende maandag, dinsdag en woensdagnacht zou een aantal bewoners van De Meeuwen en rond de…

3 uur geleden

Gemeente roept op om met plannen te komen voor oude parkeergarage Haddingestraat

De gemeente roept ontwikkelaars op om met plannen te komen voor de voormalige parkeergarage aan…

3 uur geleden

’40 jaar Ugly Duck en met de Zwanestraat gaat het ook helemaal goed komen’ | Eem de Stad in

In 'Eem de stad in' is Rutger van der Weerd de gast aan tafel. Hij…

3 uur geleden