Foto: Alan Huett via Flickr CC BY-SA 2.0
De politie heeft het luchtdrukwapen in beslag genomen, waarmee twee leden van roeivereniging Gyas enkele duiven hebben doodgeschoten. Dat meldt RTV Noord.
Op sociale media verscheen kortgeleden een foto waarop twee Gyas-leden poseren voor een fotograaf. Ze toonden daarbij een luchtbuks en een paar duiven die het loodje hadden gelegd bij het botenhuis aan het Noord-Willemskanaal. Ondanks het verbod op het doden van duiven hadden ze van het bestuur van Gyas toestemming gekregen om de dieren neer te knallen, omdat zij schade kunnen veroorzaken aan de roeiboten.
De politie heeft inmiddels contact gehad met de verdachten. Het luchtdrukwapen kan dienen als bewijsstuk in het strafrechtelijk onderzoek.
Het openbaar vervoer in de gemeente Groningen moet de komende jaren flink worden uitgebreid. Daarmee…
FC Groningen kan zaterdag in Breda tegen NAC waarschijnlijk niet beschikken over Leandro Bacuna. Bacuna…
De geringe regenval in de afgelopen weken laat de winterpeilen eerder verhogen dan normaal, dat…
Mevrouw Vos uit Groningen vierde donderdag haar 100e verjaardag. Zoals gebruikelijk kreeg de kersverse eeuweling…
Het geld wat niet meer door de gemeente wordt uitgegeven aan stedenbanden moet anders worden…
Een 23-jarige man uit Groningen die eind december werd aangehouden op verdenking van het witwassen…