Foto: Patrick Wind - 112groningen.nl
Bij de Maagdenbrug is maandagavond een grachtenbootje lek geraakt en gezonken. Dat meldt Patrick Wind van de incidentenwebsite 112groningen.nl.
Het voorval gebeurde rond 22.15 uur. De zeven opvarenden maakten een vaartocht door de Diepenring. Bij de Maagdenbrug ging het door nog onduidelijke oorzaak mis. Het bootje raakte lek en zonk. De zeven opvarenden kwamen in het water terecht. Omstanders hebben geholpen om het zevental op het droge te helpen. Niemand raakte gewond.
Volgens Rick ten Cate van tencatefotografie.nl betrof het een bootje dat gehuurd was. Het gezonken bootje is met een touw gezekerd. Deze zal op een later moment worden geborgen.
Na een aantal dagen waarbij de bewolking de overhand had, krijgt de zon in het…
De fractie van Partij voor de Dieren in de gemeenteraad wil woensdag van het college…
In de wijk De Hunze zijn twee bijzondere buurtbanken onthuld. De bankjes zijn deels gemaakt…
Internationaal Indoor Concours Hippique krijgt voor de aanstaande editie, die opnieuw in Martiniplaza wordt gehouden,…
De fracties van D66, Student & Stad en Partij voor het Noorden roepen het college…
Dat een meerderheid van de Tweede Kamer dinsdag ingestemd heeft om geen kernafval op te…