Foto: Rick ten Cate - tencatefotografie.nl
De politie is dinsdagavond op zoek naar een twintigjarige man uit de stad die sinds het einde van de middag vermist wordt. Een Burgernetactie heeft tot nu toe niets opgeleverd.
De Burgernetactie werd rond 16.30 uur opgestart. In het bericht werden mensen opgeroepen om uit te kijken naar een twintigjarige man die licht getint is en geblondeerd half lang haar heeft. Tijdens zijn vermissing droeg de man een wit shirt en een witte wijde broek. Opvallend detail is dat hij een pandaknuffel bij zich heeft. De man is voor het laatst gezien in de Oude Ebbingestraat.
De actie werd even na 20.00 uur afgesloten waarbij de man echter nog niet gevonden was. Mensen die de man gezien hebben, of weten waar hij nu verblijft, wordt gevraagd contact op te nemen met de politie op telefoonnummer 0900 88 44.
De gemeente wil zich actief gaan inzetten bij het ondersteunen van VvE's om verduurzamingsmaatregelen in…
FC Groningen heeft woensdagavond een oefenwedstrijd tegen Schalke 04 met 1-0 verloren. In het Parkstadion…
In een woning aan de Eikenlaan is woensdag een hennepkwekerij ontmanteld. (meer…)
Het nieuwe provinciebestuur van Groningen is woensdag officieel geïnstalleerd. De gedeputeerden van BBB, PvdA, VVD…
Het Zuiderplantsoen in Groningen begint steeds meer op een park te lijken. De eerste contouren…
Op de A7 tussen Groningen en Hoogezand heeft aan het einde van woensdagmiddag een ongeluk…