Foto: umcg.nl / facebook.com/umcgroningen
Het aantal coronapatiënten op de Intensive Care-afdelingen in de Groninger ziekenhuizen is in het afgelopen weekend tot onder de tien opnames gedaald. Dit aantal was vorig jaar oktober voor het laatst zo laag.
Op de Groninger IC’s lagen dinsdagochtend zeven coronapatiënten. Vrijdag waren dat er nog tien.
Ook op de verpleegafdelingen voor COVID-patiënten is het aantal opnames gedaald, van twaalf naar tien patiënten.
De dalende trend blijft zich ook in de rest van Noord-Nederland doorzetten. In de drie noordelijke provincie verpleegden de IC’s dinsdagochtend 19 coronapatiënten. Vrijdag waren dat er nog 23.
De verpleegafdelingen in Groningen, Friesland en Drenthe verplegen dinsdag 22 COVID-patiënten, een daling ten opzichte van de 30 opnames van vrijdag.
Ziekenhuizen in het noorden verpleegden dinsdagochtend nog vier patiënten van buiten de regio, allemaal op IC-afdelingen.
De Rijksuniversiteit Groningen is vijf plekken gestegen op de World’s Most International Universities 2025 ranglijst.…
Groningen is begonnen aan een wisselvallige en zachte week. Volgens OOG-weerman komen regen, opklaringen en…
Dr. S. van Mesdag wordt de eerste rookvrije tbs-kliniek in Nederland. Ondanks beklag van patiënten…
De politie heeft maandagavond een naakte man gearresteerd in een woning aan de Meeuwerderweg. De…
Maandagmiddag rond 17.00 uur is een file ontstaan op de A7. Ter hoogte van afrit…
De doorfietsroute tussen Groningen en Winsum is maandagmiddag open gegaan. Het fietspad loopt vanaf de…