Categorieën: Nieuws

RUG stelt onderzoek in naar intimidatie, agressie en pestgedrag bij ondernemerschapscentrum

De Rijksuniversiteit gaat een onafhankelijk onderzoek instellen naar de sociale veiligheid bij het University of Groningen Centre of Entrepreneurship (UGCE). Oud-medewerkers van het centrum deden eerder deze week hun beklag  in de Ukrant.

Volgens de UKrant stelt de Universiteitsraad het onderzoek in, omdat er sprake zou zijn van intimiderend en agressief gedrag. Medewerkers zouden worden uitgefoeterd en gepest. Meerdere medewerkers zouden hun beklag hebben gedaan bij de vertrouwenspersoon van de RUG, maar daar werd niets mee gedaan.

Ook wordt het budget van het UGCE opnieuw onder de loep genomen. Bij de raad bestaat nog steeds veel onduidelijkheid over het budget voor het centrum, met name over het feit dat er veel geld is gekoppeld aan onduidelijke plannen.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Tom Veenstra

Recente berichten

Wereldrecord schaatsen verbroken op Kardinge: “Je rug is niet gemaakt om 24 uur krom te staan” (foto’s)

Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…

57 minuten geleden

Demonstratie tegen racisme en fascisme trekt vierhonderd mensen: “Nadenken over vervolg” (foto’s)

De protestactie tegen racisme en fascisme die zaterdagmiddag plaatsvond op de Grote Markt krijgt een…

5 uur geleden

Automobilist botst tegen boom bij Harendermolen

Bij een verkeersongeluk zaterdagmiddag op de Rijksstraatweg bij Harendermolen is een automobilist op een boom…

5 uur geleden

Downers en vrienden dansen op Raadhuisplein: “Kunnen deelnemen in de maatschappij is belangrijk”

Een groep mensen met het Downsyndroom hebben vrijdag gedanst op het Raadhuisplein in Haren. De…

6 uur geleden

Groningse mbo-studenten vallen in de prijzen bij Skills The Finals

Verschillende studenten van het Alfa-college, Noorderpoort en ROC Menso Alting zijn vrijdag in de prijzen…

7 uur geleden

Zeven personen aangehouden op Grote Markt na beroving

De politie heeft vrijdag aan het einde van de middag op de Grote Markt zeven…

9 uur geleden