Foto: ISPT
Aannemers beginnen deze week met de bouw van het Hydrohub MegaWatt Test Centre, een centrum waar tests uitgevoerd worden met het op grote schaal opwekken van waterstof middels elektrolyse.
In het centrum wordt, vanaf de zomer van 2022, een series stresstests uitgevoerd met waterelektrolyse. Daarbij worden enkele *megawatts aan stroom gebruikt om waterstof te maken van water.
De tests zijn nodig als opstap naar toekomstige productie waterstof op gigawatt-schaal. Leveranciers van materialen en componenten voor de elektrolyse-installaties kunnen vanaf volgend jaar membranen, anoden, elektroden, pompen testen op de Zernike Campus.
Er was zaterdagavond wat geduld voor nodig, maar met een fotocamera kon het noorderlicht bewonderd…
Na een aantal dagen van aangenaam voorjaarsweer gaat na het weekend het roer om. Volgens…
Bij een verkeersongeluk op het Damsterdiep zijn zaterdagavond twee personenauto's met elkaar in botsing gekomen.…
Be Quick 1887 kan de titelaspiraties in de eerste klasse H in de koelkast parkeren…
Gorecht verloor zaterdag in de tweede klasse I. Helpman boekte onderin een nuttige zege. HFC'15…
Brandweerlieden hebben zaterdagavond aan de Vondellaan een duif uit een net bevrijdt. Dat meldt nieuwsfotograaf…