Categorieën: Nieuws

Dieven plaatsnaamborden Ten Boer krijgen tot woensdagochtend om ze terug te brengen

Jorge Castro, de wijkagent van Ten Boer en omstreken, is drie plaatsnaamborden kwijt van het dorp. Dat liet hij maandagmiddag weten via Twitter.

“Ik mis drie borden van het einde van de bebouwde kom in Ten Boer”, aldus Castro. “Als ze voor woensdagochtend niet bij het bureau aan het Koopmansplein staan, start ik een onderzoek.”

De wijkagent wil graag weten waar de borden zijn. Mensen met meer informatie over missende plaatsnaamborden, kunnen contact opnemen met de wijkagent via telefoonnummer 0900-8844 of via een persoonlijk bericht op Twitter.

 

Tom Veenstra

Recente berichten

Vrijdag en weekend zonovergoten

Er staat een lenteweekend voor de deur. Volgens weerman Johan Kamphuis is alleen zondag kans…

6 uur geleden

Inzet bussen vanaf komend weekend tussen Groningen en Bad Nieuweschans

Er rijden geen rechtstreekse treinen vanaf komende zaterdag tot en met zondag 16 maart tussen…

6 uur geleden

Hekken geplaatst rondom C&A voor verbouwing

De werkzaamheden van de C&A aan de Herestraat zijn begonnen. Deze week zijn er hekken…

8 uur geleden

Fietser gewond bij aanrijding Oosterhoogebrug

Een fietser is donderdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding op de kruising van de Rijksweg…

9 uur geleden

Voorwaardelijke schorsing FC Groningen doelman Etienne Vaessen

Doelman Etienne Vaessen van FC Groningen heeft een voorwaardelijke schorsing gekregen van één wedstrijd. Dat…

9 uur geleden

Politie neemt luchtbuksen van schietende mannen in beslag

Twee mannen deden donderdagmiddag schietoefeningen met een luchtbuks bij de brug over het Van Starkenborghkanaal…

10 uur geleden