Categorieën: Nieuws

Man beroofd van telefoon, politie zoekt getuigen

Op de Pop Dijkemaweg is vrijdag aan het einde van de avond een man slachtoffer geworden van een straatroof. De politie is op zoek naar getuigen.

Het slachtoffer liep vrijdagavond rond 23.40 uur op de Pop Dijkemaweg vanaf het Meedenpad in de richting van de tennisbaan bij de Berlageweg. Op een gegeven moment werd de man bedreigd door een persoon met een mes. Hij moest vervolgens zijn telefoon afgeven. De verdachte is een man die ongeveer 15 of 16 jaar oud is, en een Noord-Afrikaans uiterlijk heeft. Hij is ongeveer 1.80 meter lang, heeft een normaal postuur en droeg tijdens de straatroof een donkere jas.

Het slachtoffer is kort na de straatroof een mogelijke getuige op een fiets tegen gekomen op de Pop Dijkemaweg. De politie komt graag in contact met deze persoon, alsook met mensen die iets gezien of gehoord hebben. Zij kunnen contact opnemen met de politie op telefoonnummer 0900 88 44.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Auto door brand verwoest aan Westindischekade

Een geparkeerde personenauto aan de Westindischekade is in de nacht van zondag op maandag door…

19 minuten geleden

“Maandag flinke perioden met zon, komende dagen een stuk kouder”

De temperatuur komt de komende dagen een stuk lager te liggen. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis…

2 uur geleden

Dumpingen bij afvalcontainers winkelcentrum Vinkhuizen

Bij de afvalcontainers aan de Siersteenlaan bij winkelcentrum Vinkhuizen hebben de afgelopen dagen meerdere dumpingen…

3 uur geleden

Zwembad Ten Boer zoekt lifeguards: “Voortbestaan staat onder druk”

Zwembad De Blinkerd in Ten Boer is op zoek naar lifeguards en toezichthouders. Nieuwe medewerkers…

5 uur geleden

Zilveren medaille voor Sofie Dokter op Vijfkamp bij EK Indoor Atletiek (update)

De Groningse Sofie Dokter heeft zondag bij het EK Indoor Atletiek in Apeldoorn zilver gewonnen…

7 uur geleden

Lycurgus niet opgewassen tegen koploper Roeselare

Het is Nova Tech Lycurgus zondagmiddag niet gelukt om de uitwedstrijd in Roeselare tegen Knack…

8 uur geleden