Het Paradigm Festival tijdens een eerdere editie. Foto: Erick Bakker
Het Paradigm Festival, dat voor 14 en 15 augustus gepland staat, gaat vooralsnog gewoon door. Dat laat de organisatie weten.
Maandag maakte het demissionaire kabinet bekend dat het de regels voor festivals aan gaat scherpen. Meerdaagse festivals met overnachtingen zijn voorlopig niet toegestaan. “Aangezien wij geen camping organiseren, zal dit geen invloed hebben op het Paradigm Festival”, schrijft de organisatie. “Desalniettemin wordt met dit besluit de sector hard geraakt. Het doet ons pijn om te zien welke klappen er moeten worden opgevangen, veroorzaakt door gebrekkig beleid en besluitvorming van onze overheid.”
De organisatie zegt ondertussen door te gaan met de voorbereidingen voor het festival. “We houden jullie op de hoogte als er verdere ontwikkelingen zijn. Tot die tijd blijven we optimistisch, en blijven we ons voorbereiden op het aanstaande Paradigm Festival 2021.” Afgelopen voorjaar liet de organisatie al weten dat het festival niet drie maar twee dagen gaat duren. Ook werd toen besloten om de nachten te laten vervallen en daarmee ook de camping.
Meer informatie over het festival vind je op de website van de organisatie.
Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…
De protestactie tegen racisme en fascisme die zaterdagmiddag plaatsvond op de Grote Markt krijgt een…
Bij een verkeersongeluk zaterdagmiddag op de Rijksstraatweg bij Harendermolen is een automobilist op een boom…
Een groep mensen met het Downsyndroom hebben vrijdag gedanst op het Raadhuisplein in Haren. De…
Verschillende studenten van het Alfa-college, Noorderpoort en ROC Menso Alting zijn vrijdag in de prijzen…