Categorieën: Nieuws

Podcast Arm in 050 – Wat doet het leven in armoede met kinderen?

OOGtv doet dit jaar onderzoek naar armoede in Groningen. Een van de vragen in het onderzoek is: ‘Wat is het effect van armoede op kinderen?’ Over dit vraagstuk spreken we met Kinderombudsvrouw Margrite Kalverboer, lector Annelies Kassenberg en brugfunctionaris Wenda Gall in de tweede aflevering van de podcast Arm in 050.

Beluister de podcast hier op Spotify of Apple Podcasts.

Arm in 050 is een onderzoeksjournalistiek project van Omroep Organisatie Groningen (OOG) over armoede in de gemeente Groningen. Wij onderzoeken hoe het kan dat Groningen hoog in de ranglijst van steden met armoede staat, wat het is om in armoede te leven en waarom het maar niet lukt om armoede terug te dringen.

Het onderzoek Arm in 050 wordt mede mogelijk gemaakt door het Stimuleringsfonds voor de Journalistiek en de provincie Groningen.

 

Chris Bakker

Recente berichten

Hekken geplaatst rondom C&A voor verbouwing

De werkzaamheden van de C&A aan de Herestraat zijn begonnen. Deze week zijn er hekken…

36 minuten geleden

Fietser gewond bij aanrijding Oosterhoogebrug

Een fietser is donderdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding op de kruising van de Rijksweg…

2 uur geleden

Voorwaardelijke schorsing FC Groningen doelman Etienne Vaessen

Doelman Etienne Vaessen van FC Groningen heeft een voorwaardelijke schorsing gekregen van één wedstrijd. Dat…

2 uur geleden

Politie neemt luchtbuksen van schietende mannen in beslag

Twee mannen deden donderdagmiddag schietoefeningen met een luchtbuks bij de brug over het Van Starkenborghkanaal…

3 uur geleden

Basarz blikt terug op warme heropening: “Het was overweldigend”

Delicatessenwinkel Basarz aan de Vismarkt ging afgelopen vrijdag voor het eerst weer open na een…

4 uur geleden

Helperzoomtunnel volgende week gesloten

De Helperzoomtunnel is van maandag 10 maart 07.00 uur tot vrijdag 14 maart 20.00 uur…

5 uur geleden