Maandag namen we een kijkje op Camping Stadspark. We spraken onder andere toeristen uit Amsterdam, Rotterdam, Haarlem en uit de stad zelf over het campingleven en natuurlijk Groningen.
De meeste toeristen hebben zich al erg vermaakt op de camping zelf. Ook hebben een aantal de terrassen van Groningen onveilig weten te maken. Over het feit dat Groningen op dit moment, vanwege Covid-19, donkerrood is op de kaart maken ze zich geen zorgen. “Wanneer je, je aan de maatregelen houdt en rustig blijft zitten is er niets aan de hand.”
Naast het lekkere weer zijn de toeristen erg te spreken over de schone straten en verschillende fietsroutes in en rondom de stad. Ook zijn de toeristen blij met de prijzen van terrassen in Groningen. “In Rotterdam zijn de prijzen helemaal over de kop gegaan.” Aldus een toerist die op Camping Stadspark verblijft.
Delicatessenwinkel Basarz aan de Vismarkt ging afgelopen vrijdag voor het eerst weer open na een…
De Helperzoomtunnel is van maandag 10 maart 07.00 uur tot vrijdag 14 maart 20.00 uur…
De Groningse schrijfster Anjet Daanje heeft volgens kenners het beste boek van deze eeuw geschreven.…
Politieagenten hebben deze donderdagochtend een man aangehouden voor een geval van bedreiging aan de Eikenlaan…
"Geldklopperij", "een melkkoe" en "Amsterdamse toestanden". Het OOG Panel is kritisch op de nieuwe parkeerregels…
De gemeente Groningen is goed bezig met het omvormen van het wagenpark naar een emissieloos…