Foto: Partynia via Wikimedia Commons (CC 4.0 SA)
Vanaf vrijdag krijgen vakantiegangers, die reizen vanaf Groningen Airport Eelde, bij terugkeer een zelftest voor het coronavirus uitgereikt.
De luchthaven deelt de zelftests uit in een aankomsthal, zodat mensen meteen een test kunnen doen als ze thuis zijn, na terugkeer van een vakantiebestemming. Met deze strategie probeert de veiligheidsregio de verspreiding van het coronavirus, uit brandhaarden in het buitenland, tegen te gaan.
De VRD benadrukt dat de tests niet dienen als definitief bewijs van een besmetting. Daarom moeten mensen zich, bij een positief testresultaat, melden bij de GGD voor een normale coronatest. Ook zijn de zelftests niet bruikbaar, als iemand klachten heeft die bij het coronavirus passen, of als ze in contact zijn geweest met een besmette persoon.
Het weekend begint met volop zon en aangename temperaturen, maar na zondag wordt het frisser…
De vrouwen van Drs. Vijfje hebben vrijdagavond in Den Helder met 2-0 verloren van Zeemacht.…
Donar heeft zich vrijdagavond niet kunnen revancheren voor de zware nederlaag van vorige week tegen…
Noordelijke bestuurders hebben vrijdag een signaal afgegeven aan staatssecretaris Tuinman van Defensie. Ze boden een…
Maria Martinez Doubiani (D66) was wel de ‘Vrouw in de Media’ van Groningen van het…
Jan Jaap Erwich is vrijdag benoemd tot Officier in de Orde van Oranje Nassau. Interim-burgemeester…