Categorieën: Nieuws

Automobilist aangehouden na verkeersongeluk met motorrijders Emmasingel

De politie heeft zondagmiddag een verdachte aan kunnen houden in verband met het verkeersongeluk dat eerder op de dag plaatsvond op de Emmasingel. Dat meldt de politie op Instagram.

Het ongeluk vond rond 11.20 uur plaats. Twee motorrijders werden van achter aangereden door een automobilist. Naar nu blijkt is de automobilist er daarna vandoor gegaan. “Na enig speurwerk hebben we een verdachte aan kunnen houden die mogelijk de bestuurder is geweest van de personenauto”, schrijft de politie. De verdachte is aangehouden en zal worden verhoord op het politiebureau. Het is nog onbekend waarom de automobilist op de vlucht sloeg.

Bij het ongeluk raakte één motorrijder lichtgewond. Deze is door ambulancepersoneel nagekeken, maar hoefde niet overgebracht te worden naar het ziekenhuis. Eén motor moest weggesleept worden door een bergingsbedrijf.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Vrijdag bewolkt met later kans op zon

Vrijdag is er veel bewolking en dringen enkele buien vanuit Duitsland ons gebied binnen. "Of…

6 uur geleden

Teleurstellende nederlaag Donar tegen Den Helder Suns

Donar heeft zichzelf een slechte dienst bewezen in de strijd om een plek in de…

6 uur geleden

Gemeente koopt boerderij in Thesinge voor woningbouw en verplaatsing sportveld

De gemeente heeft de boerderij aan de Kerkstraat 1 in Thesinge gekocht. Het perceel bestaat…

7 uur geleden

Marco (15) basketbalt bij YETS Groningen: “Ik ben hier meer geopend”

Basketballen, huiswerk maken en samen eten: dit allemaal gebeurt bij YETS Groningen, een speciaal programma…

8 uur geleden

René Paas: kabinet berooft Noord-Nederland van geld voor Lelylijn

Commissaris van de Koning René Paas is zwaar teleurgesteld in het besluit van het kabinet…

11 uur geleden

Stationsweg wordt mega-halte en busparkeerplaats tijdens spoorstremming, Qbuzz maakt ‘slimme buslijnen’

Vanaf 10 mei verandert de Stationsweg twee maanden lang (64 dagen) in een grote bushalte.…

11 uur geleden