Categorieën: Nieuws

Ontruiming van woningen door gaslek aan Rijksstraatweg

De brandweer van Haren werd vrijdag rond 17:00 uur gealarmeerd vanwege een vreemde lucht bij een appartementencomplex aan de Rijksstraatweg.

Toen de brandweerlieden arriveerden roken zij een sterke gaslucht. Vervolgens werden diverse woningen en een appartementencomplex ontruimd. Ook de omgeving werd afgezet, waaronder de Rijksstraatweg. Na een aantal metingen door de brandweer bleek dat er inderdaad sprake van een lek bij een gastoevoerleiding van het appartementencomplex. Personeel van Enexis heeft het lek gedicht. De afzetting is inmiddels opgeheven.

RTV Noord meldt bovendien dat de politie een man heeft ingerekend toen deze ondanks waarschuwingen door de afzetting liep. Bij zijn aanhouding werd pepperspray gebruikt.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Gert van Akkeren

Recente berichten

Oostzijde Winschoterdiep opnieuw dicht vanwege asfaltering

Winschoterdiep-oostzijde, de weg aan de oostzijde van het kanaal in de richting van het Europapark,…

17 minuten geleden

A28 richting Groningen dicht na ongeval

Verkeer op de A28 in de richting van Groningen moet voorlopig omreizen vanwege een ongeluk…

1 uur geleden

Enthousiaste kinderen op schoolvoetbaltoernooi van Bslim

Op sportpark Esserberg was woensdagochtend en middag een groot schoolvoetbaltoernooi. Het toernooi wordt eens per…

1 uur geleden

Vrachtwagen komt klem te zitten onder de Jopie Buiterbrug in Groningen

Een kleine vrachtwagen is woensdagmiddag vast komen te zitten onder de loopbrug over de wielerbaan…

2 uur geleden

Politie onderzoekt tuin aan Rijksweg in Groningen

Rechercheurs en politieagenten hebben woensdagmiddag in grote getalen een tuin onderzocht aan de Rijksweg in…

2 uur geleden

Wethouder maakt zich veel zorgen over overlast afvalverwerker Gideonweg: “Het knelt op deze plek”

Wethouder Rik van Niejenhuis (PvdA) maakt zich veel zorgen over de overlast die veroorzaakt wordt…

2 uur geleden