Foto: Thijs Huisman - 112groningen.nl
Rijkswaterstaat heeft zondag matrixborden geplaatst bij de middengeleider op de A28 ter hoogte van de afrit Haren. Zaterdagavond botste een personenauto op deze middengeleider. Dat meldt fotograaf Thijs Huisman van 112groningen.nl.
Door het plaatsen van de twee matrixborden wordt het verkeer beter begeleid en wordt de afrit duidelijker aangegeven. Op de A28 tussen Groningen en Haren wordt deze periode aan de weg gewerkt. Zaterdagavond botste een personenauto, bestuurd door een 65-jarige man uit Tolberg, op de middengeleider. Deze middengeleider splitst twee rijstroken. Een andere personenauto, bestuurd door een 34-jarige vrouw uit Stad, botste vervolgens achterop de auto van de man uit Tolbert. Beide personen raakten gewond en moesten overgebracht worden naar het ziekenhuis.
Ook zondagmiddag ging het mis op de A28. Enkele honderden meters eerder, op de plek waar de rechterrijstrook wordt afgesloten, botsten drie personenauto’s op elkaar. Volgens een ooggetuige werd dit veroorzaakt door de bestuurder van een witte Hyundai. Deze drukte op het laatste moment zijn voertuig er tussen waardoor een achteropkomende automobilist vol in de remmen moest. Twee automobilisten daar achter konden niet tijdig remmen waardoor een botsing het gevolg was. Eén persoon raakte gewond, maar deze hoefde niet mee naar het ziekenhuis.
In Groningen is komend weekend een gedeeltelijke zonsverduistering te zien. Sterrenkundige Jeffrey Bout vertelt dat…
Het is Donar niet gelukt om voor de achtste keer de nationale basketbalbeker te winnen.…
Op het Hoornsemeer vindt dit weekend de Emotion Events Aegir Lentesprint plaats. Zo'n 1.700 roeiers…
De voltallige oppositie in de gemeenteraad spreekt zijn zorgen uit over een incident met een…
Het rijbewijs van een beginnend automobilist is in de nacht van zaterdag op zondag ingenomen…
Bij een verkeersongeluk zondagochtend op de verbindingsweg tussen de N7 en de N370 is een…