Foto: Alfa College
Aanstaande vrijdag zal er een bijzonder tafereel te zien zijn in het Verbindingskanaal bij het Groninger Museum. Olympisch medaillewinnaar Melvin Twellaar neemt het dan in een race op tegen de waterstofboot van het Alfa-college.
De race is onderdeel van het programma van de ‘New Energy Regatta’, de zonneboot-race in de wateren in en rond de Stad. Olympiër Melvin Twellaar gaat tijdens de racedag een krachtmeting aan met de waterstofboot van het Alfa-college. De race begint bij KGR De Hunze aan de Zuiderhaven en eindigt in het Verbindingskanaal, ter hoogte van het Groninger Museum.
Verder staat aanstaande vrijdag de race op het programma van de Regatta. Zo is er een ‘endurance’-race, tussen het Eemskanaal en de Zuiderhaven. Daarnaast is er een topspeedrace en een slalom tussen de Zuiderhaven en het Verbindingskanaal.
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…
De protestactie tegen racisme en fascisme die zaterdagmiddag plaatsvond op de Grote Markt krijgt een…
Bij een verkeersongeluk zaterdagmiddag op de Rijksstraatweg bij Harendermolen is een automobilist op een boom…
Een groep mensen met het Downsyndroom hebben vrijdag gedanst op het Raadhuisplein in Haren. De…
Verschillende studenten van het Alfa-college, Noorderpoort en ROC Menso Alting zijn vrijdag in de prijzen…