Categorieën: Nieuws

4Mijl4You succesvol verlopen (foto’s)

De 4Mijl4You is zaterdagavond succesvol verlopen. Traditioneel wordt op de avond voorafgaand aan de 4 Mijl de 4Mijl4You georganiseerd.

Deelnemers leggen de afstand van 6,437 kilometer af op een alternatieve manier. Dat kan wandelend, op skates, in een rolstoel of met een wandelwagen. Deelnemers mogen zich daarbij zo fraai mogelijk uitdossen. Dat was ook dit jaar weer volop gedaan. Deelnemers droegen pruiken, clownsjassen en hadden ballonnen bij zich. Op de Vismarkt werden ze feestelijk onthaald. Het evenement werd voor de tiende keer gehouden.

Het goede doel was dit jaar Quiet Groningen, dat zich inzet voor het verzachten van de stille armoede. De 4 Mijl van Groningen wordt zondag verlopen.

Foto: Rieks Oijnhausen
Foto: Rieks Oijnhausen
Foto: Rieks Oijnhausen
Foto: Rieks Oijnhausen
Foto: Rieks Oijnhausen
Foto: Rieks Oijnhausen
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Titelaspiraties Be Quick 1887 in koelkast na nederlaag tegen Oranje Nassau

Be Quick 1887 kan de titelaspiraties in de eerste klasse H in de koelkast parkeren…

3 uur geleden

Nederlaag Gorecht, Helpman wint kelderduel, periode voor HFC’15

Gorecht verloor zaterdag in de tweede klasse I. Helpman boekte onderin een nuttige zege. HFC'15…

3 uur geleden

Brandweer bevrijdt duif uit benarde positie

Brandweerlieden hebben zaterdagavond aan de Vondellaan een duif uit een net bevrijdt. Dat meldt nieuwsfotograaf…

3 uur geleden

PKC’83 pakt de draad weer op met ruime zege op Winsum

Na twee wedstrijden die slechts één punt opleverden heeft PKC'83 zich tegen Winsum goed hersteld,…

4 uur geleden

Honderden mensen bezoeken ‘femicide-vrachtwagen’: “Probleem is veel groter dan je denkt”

Zo'n vierhonderd mensen hebben zaterdag een bezoek gebracht aan de 'femicide-vrachtwagen' die op de Grote…

5 uur geleden

ALDI in Beijum vier weken dicht vanwege verbouwing

De ALDI in winkelcentrum Oost aan de Claremaheerd in Beijum is vanaf zaterdagavond 21.00 uur…

6 uur geleden