Foto: Joris van Tweel. Dreiging met trekker bij de deur van het provinciehuis.
De 32-jarige boer uit Tynaarlo die twee jaar geleden tijdens de boerenprotesten in Groningen door een bouwhek op de Vismarkt reed gaat in hoger beroep tegen zijn straf. Dat meldt RTV Noord.
De boer kreeg donderdag een taakstraf van 100 uur en een voorwaardelijke gevangenisstraf van een maand. Doordat hij door het hek reed bracht hij onder meer fietsers en voetgangers in gevaar.
Ook vier andere boeren moesten zich verantwoorden voor hun acties tegen het stikstofbeleid van de regering. Ook zij kregen taakstraffen. Daaronder was ook de boer die met zijn trekker de deuren van het provinciehuis kapot reed. Of zij in beroep gaan is nog niet bekend.
Een groep van tachtig leden van Vindicat is geschorst, nadat ze uit een hotel in…
De stoplichten bij de Maagdenbrug verdwijnen definitief. Volgens het gemeentebestuur is de veiligheid verbeterd door…
Jochem Kerssies uit Groningen heeft grootse plannen: op 21 en 22 maart 2025 wil hij…
In juni opent Groningen Seaports, het havenschap achter de havens in Delfzijl en de Eemshaven,…
Het Nederlandse Davis Cupteam speelt op 12 en 13 september tegen Argentinië in Martiniplaza. Dat…
De politie heeft afgelopen woensdag een 41-jarige automobilist uit Groningen langs de weg gezet in…