Foto: Sebastiaan Scheffer
Meer dan 350 leden van de Groninger studentenvereniging Vindicat doen aanstaande zondag mee aan de Marathon van Amsterdam. Zij halen daarbij geld op voor het Koningin Wilhelmina Fonds.
De leden hebben als doel, 100 duizend euro op te halen voor het KWF. Dat moet kunnen, want in 2019 werd zelfs 150 duizend euro binnengehaald. Dit jaar is de opbrengst voor onderzoek naar alvleesklierkanker. Doel van het onderzoek is alvleeskliertumoren gevoeliger te maken voor het afweersysteem.
De teller staat inmiddels op 93 duizend euro. Het gaat om geld dat persoonlijk door leden is opgehaald, en om sponsoring door Lexence advocaten & notarissen en Hulshof makelaars.
De protestactie tegen racisme en fascisme die zaterdagmiddag plaatsvond op de Grote Markt krijgt een…
Bij een verkeersongeluk zaterdagmiddag op de Rijksstraatweg bij Harendermolen is een automobilist op een boom…
Een groep mensen met het Downsyndroom hebben vrijdag gedanst op het Raadhuisplein in Haren. De…
Verschillende studenten van het Alfa-college, Noorderpoort en ROC Menso Alting zijn vrijdag in de prijzen…
De politie heeft vrijdag aan het einde van de middag op de Grote Markt zeven…
De vermaarde organisten Martin Mans en Gert van Hoef geven zaterdag een Passie- en Paasconcert…