Categorieën: Nieuws

Minderjarige jongen en meisje aangehouden voor mishandeling vrouw (42) aan Helper Kerkstraat

De Groningse politie heeft zondagavond een minderjarige jongen en meisje uit de stad Groningen aangehouden, op verdenking van betrokkenheid bij de ernstige mishandeling van een 42-jarige vrouw in de Helper Kerkstraat. Dat maakte de politie maandagochtend bekend.

De 42-jarige vrouw uit Groningen sprak zaterdagavond twee personen aan nadat er, niet voor de eerste keer, fietsen werden omgegooid in deze straat. Het slachtoffer werd hierna ernstig mishandeld. De twee verdachten stampten onder andere op het hoofd van de vrouw en schopten tegen haar slaap. De vrouw werd vervolgens per ambulance overgebracht naar een ziekenhuis.

De politie is nog steeds op zoek naar camerabeelden uit de omgeving van de Helper Kerkstraat. Mensen uit de omgeving, met bijvoorbeeld een deurbel-camera of dashcam, kunnen contact opnemen met de politie via telefoonnummer 0900-8844 of anoniem via 0800-7000.

Het slachtoffer deed zondagavond haar verhaal bij het SBS6-programma Hart van Nederland. Deze video is hier te zien.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Tom Veenstra

Recente berichten

Veel belangstelling voor zonsverduistering: “Schoonheid van de natuur brengt mensen samen” (foto’s)

De gedeeltelijke zonsverduistering die zaterdag te zien was in Groningen heeft veel belangstelling getrokken. Op…

14 minuten geleden

Zomertijd is kriem voor zorginstellingen: “Mensen met autisme hebben veel structuur nodig”

In de nacht van zaterdag op zondag wordt de zomertijd ingevoerd. Waar de zomertijd voor…

1 uur geleden

Aardbeving gemeten bij Den Andel

Bij Den Andel heeft zaterdagochtend een aardbeving plaatsgevonden. Het dorp ligt bij een gasveld waar…

2 uur geleden

Bussen in plaats van treinen door werkzaamheden aan spoor bij Beilen

Treinreizigers tussen Groningen en Zwolle moeten dit weekend rekening houden met een langere reistijd. Door…

3 uur geleden

Automonteurs en fietsherstellers leggen twee dagen het werk neer: “Men pikt het niet”

Automonteurs, fietsherstellers en autohandelaren in Groningen leggen komende maandag en dinsdag het werk neer. De…

3 uur geleden

Brand op dakterras aan Tuinbouwstraat snel onder controle

Op het dakterras van een woning aan de Tuinbouwstraat heeft zaterdagochtend korte tijd brand gewoed.…

4 uur geleden