Foto via Google Maps - Streetview
Afgelopen dinsdag heeft de GGD Groningen de laatste prikken gezet in de vaccinatielocatie MartiniPlaza. De gezondheidsdienst opent dan ook een nieuwe locatie in het Groothandelscentrum Groningen aan de Osloweg.
MartiniPlaza heeft alle beschikbare ruimten zelf nodig voor haar activiteiten. De teststraat van de GGD in MartiniPlaza sloot vorige week maandag al, om dezelfde reden.
In het voormalig pand van Plieger, het Groothandelscentrum aan de Osloweg, neemt de GGD daarom een nieuwe ruimte in gebruik om de vaccinatiecampagne voort te zetten. De ingang van de nieuwe vaccinatieplek komt tegenover Century aan de Bornholmstraat.
De locatie aan de Osloweg is vanaf 2 november geopend van maandag tot en met vrijdag van 9.00 – 12.00 uur en van 13.00 – 16.30 uur. Men kan hier terecht voor een vaccinatie op afspraak, maar ook voor een eerste prik zonder afspraak. Mensen die voor een derde prik in aanmerking komen (en zijn uitgenodigd), kunnen dit ook zonder afspraak doen.
Donar heeft zaterdagavond in een goed gevuld Martiniplaza verloren van Hubo Limburg United. De Belgen…
In een woning aan de Moesstraat heeft zaterdagavond korte tijd brand gewoed. De bewoners zijn…
De derby en klassieker tussen Velocitas 1897 en Be Quick 1887 in de eerste klasse…
Het was een beroerde zaterdagmiddag voor PKC'83 en Oranje Nassau. PKC kwam niet verder dan…
FC Groningen heeft zaterdag in het Rat Verlegh Stadion in Breda met 1-1 gelijkgespeeld tegen…
De volleyballers van Donitas zijn dichtbij het kampioenschap in de Eerste divisie A. In de…