Foto: Wouter Holsappel
Vanaf vrijdagochtend 07.00 uur tot maandagochtend 06.00 uur zijn de Paterswoldseweg en een deel van de Muntinglaan afgesloten voor verkeer, ter hoogte van het viaduct van de zuidelijke ringweg.
De Paterswoldseweg is dicht voor alle verkeer. Fietsers en voetgangers kunnen wel gebruikmaken van een deel van de Muntinglaan. De afsluiting is nodig, omdat Combinatie Herepoort liggers gaat plaatsen voor de aanleg van een nieuw ringweg-viaduct. Vanwege de veiligheid voor het wegverkeer is het nodig de onderdoorgang bij de Paterswoldseweg af te sluiten.
Auto’s worden omgeleid via de Parkweg, de Vondellaan en de Van Iddekingeweg. Fietsers en voetgangers kunnen omrijden of omlopen via de Muntinglaan en Laan van de Vrede.
De Rijksuniversiteit Groningen is vijf plekken gestegen op de World’s Most International Universities 2025 ranglijst.…
Groningen is begonnen aan een wisselvallige en zachte week. Volgens OOG-weerman komen regen, opklaringen en…
Dr. S. van Mesdag wordt de eerste rookvrije tbs-kliniek in Nederland. Ondanks beklag van patiënten…
De politie heeft maandagavond een naakte man gearresteerd in een woning aan de Meeuwerderweg. De…
Maandagmiddag rond 17.00 uur is een file ontstaan op de A7. Ter hoogte van afrit…
De doorfietsroute tussen Groningen en Winsum is maandagmiddag open gegaan. Het fietspad loopt vanaf de…