Foto: Patrick Wind, 112groningen
In een woning aan de Savornin Lohmanlaan in de wijk Helpman heeft in de nacht van dinsdag op woensdag korte tijd brand gewoed. Dat meldt de calamiteitenwebsite 112groningen. Er vielen geen gewonden.
De bewoners van het huis werden wakker door de rookmelders en konden ongedeerd het pand verlaten en via Twitter de brandweer waarschuwen.
De brandweer had het vuur, dat in de kelder was uitgebroken, snel onder controle. Eén persoon werd nagekeken in de ambulance, maar hoefde niet naar het ziekenhuis.. De toedracht is niet bekend.
De Rijksuniversiteit Groningen is vijf plekken gestegen op de World’s Most International Universities 2025 ranglijst.…
Groningen is begonnen aan een wisselvallige en zachte week. Volgens OOG-weerman komen regen, opklaringen en…
Dr. S. van Mesdag wordt de eerste rookvrije tbs-kliniek in Nederland. Ondanks beklag van patiënten…
De politie heeft maandagavond een naakte man gearresteerd in een woning aan de Meeuwerderweg. De…
Maandagmiddag rond 17.00 uur is een file ontstaan op de A7. Ter hoogte van afrit…
De doorfietsroute tussen Groningen en Winsum is maandagmiddag open gegaan. Het fietspad loopt vanaf de…