Foto via Amysoft Lycurgus
De genomineerden voor het online Sportgala Groningen 2021 zijn bekend. Er kan vanaf 3 januari gestemd worden op de categorieën Sporter, Sportploeg en Aangepaste Sport.
De genomineerden zijn:
Sporter: Melvin Twellaar (roeien), Jorden van Foreest (schaken) en Ynkje Clevering (roeien)
Sportploeg: Amysoft Lycurgus (volleybal), Groningen Atletiek (vrouwenteam) en FC Groningen (voetbal)
Aangepaste Sport: Salima Rozema (atletiek), Jop van der Laan (rolstoel rugby) en Jolien Boom (wielrennen)
Sporttalent: Britt Weerman (atletiek), Marten Luiten (hippische sport), Daniel Moragues (skateboarden), Jolien Knollema (volleybal) en Sofie Dokter (atletiek).
Vanwege de aangescherpte coronamaatregelen zit een fysiek gala er niet in, maar vindt het evenement eind januari in een online variant plaats. Stemmen kan van 3 t/m 18 januari via de digitale stembus op de nieuwe website ‘sportgalagroningen.nl’. De stemmen wegen mee in het bepalen van de winnaars. In de categorie ‘sporttalent’ bepaalt de sportprijscommissie de winnaar.
De zon krijgt de komende dagen alle ruimte. Volgens OOG-weerman is er een kans dat…
Julian Steen neemt na dit seizoen afscheid als coach van dames 1 van hockeyvereniging GHHC.…
Met het verwijderen van het dak van de boerderij Euvelgunnerheem is het herstel van het…
Bij de verdiepte ligging van de zuidelijke ringweg moeten snel geluidsschermen geplaatst worden. Dat vinden…
Langebaanschaatser Jenning de Boo heeft dinsdag uit handen van sportwethouder Inge Jongman (ChristenUnie) de gouden…
Een proef in het zuiden van het land om de laadsnelheid van laadpalen tijdens piekmomenten…