Foto: GGD Groningen
Aanstaande zaterdag neemt de GGD voor het laatst coronatesten af aan het Damsterplein. De GGD doet de tijdelijke testlocatie op slot.
De GGD opende de testlocatie in de eerste week van december, in verband met de vierde besmettingsgolf van het coronavirus. Nu minder mensen zich door de GGD laten testen op het coronavirus, is een vierde testlocatie in de Stad er één te veel.
Vanaf zondag kunnen Groningers zich laten testen aan de Europaweg, het Zernikepark en aan de Neutronstraat. Maandag maakte de GGD al bekend dat het, ondanks de versoepelingen in de coronamaatregelen, voorlopig vasthoudt aan het gebruik van mondkapjes en anderhalve meter afstand op de test- en vaccinatielocaties.
De zon laat zich de komende dagen vaak zien. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis zit de…
De Esperantotunnel is de afgelopen dagen voorzien van asfalt. De bedoeling is dat de nieuwe…
Een groep Oekraïners uit Haren, Groningen en verschillende andere locaties in de provincie heeft zaterdag…
Studentenvereniging Vindicat zet zich vanaf maandag samen met diverse Groningse organisaties een week lang in…
Voor het vijfde jaar op rij wordt er in de meivakantie een Voetbalkamp gehouden op…
Op de Peizerweg zijn zondagmiddag Stolpersteine gelegd voor Maarten Wolf, zijn vrouw Regina Wolf-Kropveld en…